SKUTECZNA REKLAMA


Dziś wielorazowe kubki z nadrukiem, są niemal wszechobecnym środkiem przyciągnięcia ogromnej ilości uwagi na imprezach. Z kubkiem w każdym punkcie sprzedaży napoi i w rękach praktycznie każdego odwiedzającego, zmaksymalizowanie potencjału reklamowego jest nieuniknione. A ponieważ te produkty są wielokrotnego użytku, wiadomości reklamowe będą trwały tyle czasu - ile kubki będą istnieć - jeszcze bardzo długo po zakończeniu imprezy!

ZWIĘKSZ
ŚWIADOMOŚĆ
SWOJEJ
MARKI!

POMYSŁ -- RODZAJ NADRUKU -- REALIZACJA


Wybór właściwej techniki nadruku zaleźy od wielu czynników i jest drogą do sukcesu przy wybranej przez Ciebie koncepcji uźycia kubka wielokrotnego uźytku. Wspólnie przeanalizujemy kryteria i dobierzemy proces produkcji najlepiej pasujący do oczekiwanego efektu.

MASZ PYTANIA?


Jeśli nie wiesz jaka technika nadruku jest właściwa dla Twojego zamówienie. Skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza kontatkowego. Chętnie zobaczymy Twoje logo, projekt i przed kolejnym krokiem omówimy z Tobą wszystkie możliwości.

kubki sitodruk
SITODRUK

Sitodruk CUP SYSTEM produkuje perfekcyjne, bogate w kolory i błyszczące nadruki. Zaletą jest bardzo duża dokładność dopasowania grafiki na kubku. Kolory drukowane są jeden na drugim. Farba uźyta do druku ma bardzo dobre właściwości klejące i długą żywotność na wielorazowych kubkach CUP SYSTEM. Wszystkie kubki z nadrukiem nadają się idealnie do mycia w zmywarkach.

Sitodruk najlepiej nadaje się do: Loga; Napisy; Proste abstrakcyjne wzory; Wzory z kilku kontrastujących kolorów

Rodzaje kubków na których drukujemy SITODRUK:
Wszystkie rodzaje

IML FOTODRUK

CUP SYSTEM stosuje równieź metode zwaną IML (In-mould-labelling) do nadruku zdjęć i grafik z olbrzymią ilością kolorów. IML jest wyrafinowanym procesem którego efektem są idealnie odwzorowane detale zdjęcia i bogate kolory. Dzięki tej technice możemy zadrukować całą powierzchnię kubka.

IML najlepiej nadeje się do: Zdjęć; Projektów z dużą iloścą kolorów; Grafik wymagających użycia dużej powierzchni kubka

Rodzaje kubków na których drukujemy IML:
Design Cup PP, Arena Cup, Super Cup, Event Cup

Masz pytania?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Potrzebujesz porady, szukasz koncepcji użycia kubków wielorazowych. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.
Kontakt

E-mail: info@cupsystem.pl
Web: www.cupsystem.pl
Jesteśmy na Facebooku
facebook
ESTABLISHED -- 2012 -- CUP SYSTEM POLSKA