Produkty / Kawa i herbata / Glogg Mug

Gotowy aby wejść w zimowy sezon?
Z Naszym Glogg Mug będziesz dobrze przygotowany na minusowe temperatury

Tworzywo:
- SAN

Pojemność:
- 0.2l

Kawa i herbata

WŁAŚCIWOŚCI
PRODUKTÓW CUP SYSTEM
Niezniszczalne

Wszystkie kubki CUP SYSTEM wykonane są z wytrzymałych tworzyw sztucznych. Jeśli używane prawidłowo są praktycznie nie do zniszczenia.

Bezpieczne

Kubki wielorazowe z CUP SYSTEM mogą być stosowane wszedzie tam, gdzie zastosowanie szkła stanowiłoby ryzyko dla bezpieczeństwa eventu.

Łatwe w obsłudze

Kubki Wielorazowe z CUP SYSTEM można bardzo łatwo rozkładać nawet jedną ręką. Dzięki zastosowaniu specjalnego procesu produkcyjnego, kubki nie blokują się podczas przechowywania o wyciągania

Stabilne i lekkie

W porównaniu do szkła, kubki wielorazowe CUP SYSTEM są bardzo lekkie a tym samym wyjątkowo stabilne. To minimalizuje rozlewanie, które charakteryzuje, przenoszenie szklanek lub kubków plastikowych jednorazowych

Wysoka jakosć

Kubki wielorazowe CUP SYSTEM charakteryzują się doskonałą jakością i praktycznymi wykonaniem. Te istotne cechy wzbudzają zaufanie wśród gastronomów jak i konsumentów.

Przyjazne dla środowiska

Według niedawno opublikowanych badań przeprowadzonych w trzech krajach, system kaucyjny kubków wielorazowych realizowanyc przez CUP SYSTEM jest zdecydowanie najbardziej przyjaznym dla środowiska. Badania polegało na porówananiu wszystkich stosowanych systemów wśród kubków plastikowych (jednorazowego użytku i wielorazowych) w podczas stosowania na imprezach masowych.

Masz pytania?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Potrzebujesz porady, szukasz koncepcji użycia kubków wielorazowych. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.
Kontakt

E-mail: info@cupsystem.pl
Web: www.cupsystem.pl
Jesteśmy na Facebooku
facebook
ESTABLISHED -- 2012 -- CUP SYSTEM POLSKA